W bieżącym roku szkolnym uczennice kl. I gimnazjum Kasia Czerwonka i Natalia Krupa otrzymały wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim "Kreować głosem".
W dniu 15.01.2014 r. naszą szkołę odwiedziła pani Katarzyna Żurawska, lektorka języka niemieckiego z Goethe-Institut w Warszawie. Pani Kasia przyjechała do nas w ramach ogólnopolskiego projektu promującego naukę języka niemieckiego "DEUTSCH-WAGEN-TOUR".